Medvídek z růží 25 cm

Medvídek z růží 25cm

Luxusní box s mašlí vytvoří z každého medvídka z růží dokonalý dárek.

Poctivá handmade výroba trvá velmi dlouhou dobu, čímž zaručuje 100% kvalitu.

Medvídek z růží je vyroben až z 200 3D růží. Vaše blahopřání zosobníme do věnování dle Vašich představ.

 

Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 1990
Značka: Roses Kingdom
699 Kč

Medvídek z růží 25 cm

Medvídek z růží je výjimečným darem, vhodným pro každou životní událost. Vyjádří za Vás lásku a všechny příjemné pocity, které darem chcete sdělit.

Při tomto daru jsou slova zbytečná. Obdarovaná osoba zaručeně ocení jeho precizní ruční výrobu. Každý medvídek je vyroben z 200 kusů růžiček.

Výhodou medvídka je, že nikdy nezvadne, radost z něj trvá navždy a při každém pohledu na tento dar  oživíte v obdarované osobě vzpomínku na kouzelný moment.

Medvídek z růží 25 cm je zároveň pěkným doplňkem, který po obdarování zkrášlí Váš domov. Jeho celkový vzhled doplňuje luxusní box s mašlí, jehož barvu si můžete vybrat.


Barevná škála medvídků je široká, a proto máme pro Vás tip: 1 svátek Vaší drahé polovičky = 1 méďa z růží.

Milovaná osoba si tak může vytvořit sbírku medvídků a Vy máte o dárky na nejbližší dobu postaráno.

Medvídek si zaslouží luxusní obal s mašlí, který mu dodává dokonalý šmrnc a přidává mu na hodnotě.

Krása medvídka vyniká právě díky tomuto luxusnímu boxu, který je jeho nedílnou součástí.

Obal chrání medvídka před usazováním prachu, před zničením a také slouží k jeho přenosu.

 

Luxusní box s mašlí

Medvídek si zaslouží luxusní obal s mašlí, který mu dodává dokonalý šmrnc a přidává mu na hodnotě. Vyberte si barvu boxu podle Vašich představ, v nabídce naleznete bílý, černý nebo červený box. Krása medvídka vyniká právě díky tomuto luxusnímu boxu, který je jeho nedílnou součástí. Obal chrání medvídka před usazováním prachu, před zničením a také slouží k jeho přenosu.

 
Věnování 
 
Slova, kterými okouzlíte svoji milovanou osobu pro Vás zosobníme do věnování podle vlastních představ nebo to můžete nechat na nás. Věnování je vloženo do exkluzivní obálky. Originální medvídek z růží je nejlepším dárkem pro zamilované. Pokud, ale chcete zapůsobit s „wow“ efektem, určitě nepřehlédněte Medvídek z růží 60 cm.
 
 

Vítejte v kouzelném světě Roses Kingdom na BEZVABEDNY.cz, kde růže nejsou jen květiny, ale také symboly lásky, vášně a elegance. Naše kolekce dárků s růžemi představuje širokou škálu produktů, které kombinují klasickou krásu růží s moderním designem a kreativitou.

Medvídky s růží jsou jedním z našich nejoblíbenějších produktů, ručně vytvořené s precizností a péčí, aby každý medvídek byl dokonalým ztělesněním něhy a lásky.

Naše boxy s růží jsou dalším skvostem v naší kolekci, nabízejíc stabilizované růže, které vydrží až několik let bez potřeby péče. Tyto boxy jsou ideální pro speciální příležitosti, jako jsou výročí, narozeniny nebo svátky.

Každý produkt v naší kategorii je navržen tak, aby přinesl radost a štěstí těm, kteří je obdrží. Ponořte se do světa růží s Roses Kingdom a objevte dokonalý dárek pro své blízké.

Zpět do obchodu