Medvídek s perličkovým srdcem 40cm

Medvídek s perličkovým srdcem 40cm

 

Součástí každého medvídka z růží je 45 cm ochranný box se saténovou stuhou. Poctivá ruční práce, která trvá několik hodin, je zárukou 100% kvality. Na tohoto medvídka je použito až 500 pěnových růžiček a 150 perliček. Vytvoříme věnování dle Vašich představ.

Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 2002
Značka: Roses Kingdom
1 499 Kč

Medvídek s perličkovým srdcem 40cm

 

Medvídek z 3D růží je originálním dárkem, který je vhodný pro každou příležitost. Růže symbolizující lásku, něhu a vášeň vyjádří Vaše pocity za Vás a tedy slova jsou zbytečná. Obdarovaná osoba jistě ocení poctivou ruční práci. Velkou výhodou medvídka z růží je to, že růžičky nikdy nezvadnou a vykouzlí úsměv při každém pohledu na něj. Medvídek nemusí sloužit pouze jako dárek, ale také jako vkusný interiérový doplněk. Také si můžete doladit barvu luxusního boxu z růží dle Vašeho vkusu.
V nabídce jsou červená, bílá a nejoblíbenější černá. Barevná škála medvídků je široká, a proto máme pro Vás tip: 1 svátek Vaší drahé polovičky = 1 medvěd z růží. Milovaná osoba si tak může vytvořit sbírku medvídků a Vy máte o dárky na nejbližší dobu postaráno.

Vítejte v kouzelném světě Roses Kingdom na BEZVABEDNY.cz, kde růže nejsou jen květiny, ale také symboly lásky, vášně a elegance. Naše kolekce dárků s růžemi představuje širokou škálu produktů, které kombinují klasickou krásu růží s moderním designem a kreativitou.

Medvídky s růží jsou jedním z našich nejoblíbenějších produktů, ručně vytvořené s precizností a péčí, aby každý medvídek byl dokonalým ztělesněním něhy a lásky.

Naše boxy s růží jsou dalším skvostem v naší kolekci, nabízejíc stabilizované růže, které vydrží až několik let bez potřeby péče. Tyto boxy jsou ideální pro speciální příležitosti, jako jsou výročí, narozeniny nebo svátky.

Každý produkt v naší kategorii je navržen tak, aby přinesl radost a štěstí těm, kteří je obdrží. Ponořte se do světa růží s Roses Kingdom a objevte dokonalý dárek pro své blízké.

Zpět do obchodu