Flower box srdce PREMIUM

Flower box srdce PREMIUM

Průměr boxu je 22 cm a jeho výška je 12 cm. Počet růží v boxu je 21-25 ks. Živé stabilizované růže vydrží 1-3 let. Box tvoří koženkový potah s luxusním logem ve zlaté barvě a doladěnou mašlí podle barvy květů. Vytvoříme pro Vás věnování podle Vašich představ.
 
 
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 2026
Značka: Roses Kingdom
2 990 Kč

mceclip0

 

Flower box srdce PREMIUM

Box ve tvaru srdce z růží PREMIUM je poctivě ručně vyrobený v ČR. K výrobě jednoho boxu používáme jen ty nejkvalitnější hlavičky růží. Růže jsou pečlivě vkládány a připevňovány do elegantního boxu ve tvaru srdce o průměru 22 cm a výšce 12 cm. Na jeden Flower box používáme 21-25 ks růží. Počet růží v boxu se liší od velikosti jejich hlaviček.

Vítejte v kouzelném světě Roses Kingdom na BEZVABEDNY.cz, kde růže nejsou jen květiny, ale také symboly lásky, vášně a elegance. Naše kolekce dárků s růžemi představuje širokou škálu produktů, které kombinují klasickou krásu růží s moderním designem a kreativitou.

Medvídky s růží jsou jedním z našich nejoblíbenějších produktů, ručně vytvořené s precizností a péčí, aby každý medvídek byl dokonalým ztělesněním něhy a lásky.

Naše boxy s růží jsou dalším skvostem v naší kolekci, nabízejíc stabilizované růže, které vydrží až několik let bez potřeby péče. Tyto boxy jsou ideální pro speciální příležitosti, jako jsou výročí, narozeniny nebo svátky.

Každý produkt v naší kategorii je navržen tak, aby přinesl radost a štěstí těm, kteří je obdrží. Ponořte se do světa růží s Roses Kingdom a objevte dokonalý dárek pro své blízké.

Zpět do obchodu