Neohodnoceno

Flower box srdce DELUXE

Flower box srdce DELUXE

Průměr boxu je 30 cm a výška 14 cm. Počet Flower boxu je 35-41 ks. Živé stabilizované růže vydrží 1-3 let. KBox tvoří koženkový potah s luxusním logem ve zlaté barvě a doladěnou mašlí podle barvy květů. Vytvoříme pro Vás věnování podle Vašich představ.
 
 
 

 

Barva boxu
Barva růží
Věnování ?
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 2023
Značka: Roses Kingdom
5 499 Kč
Kategorie: Průvodce nákupem Dárkových Balíčků
Obsah dárku: Stabilizované růže
Typ balení: Boxy, Luxusní, Dárkové balení
Příležitosti: Narozeniny, Valentýn, Vánoce, Výročí
Pro koho: Pro páry, Pro ženy
Flower box srdce DELUXE starorůžová
Tip na dárek Novinka ❤

mceclip0-1

 

Flower box srdce DELUXE

Flower box srdce DELUXE je poctivě ručně vyrobený v ČR. K výrobě jednoho boxu používáme jen ty nejkvalitnější hlavičky růží. Růže jsou pečlivě vkládány a připevňovány do elegantního boxu ve tvaru srdce o průměru 30 cm a výšce 14 cm. Box z růží se skládá z 35-41 ks  růží. Počet růží v boxu se liší od velikosti jejich hlaviček. Přejete si box s přesným počtem růží? Neváhejte nás kontaktovat a my Vašemu požadavku vyhovíme.

Živé stabilizované růže

Živé růže s výdrží až několik let jsou novinkou ve světě floristiky. Zapomeňte na květiny, které Vás uchvátí jen na pár dní. Stačí si vybrat velikost a barvu, která se Vám líbí a už jen nalézt správné místo pro tento unikátní box ve tvaru srdce z růží DELUXE, kterému věnuje pohled každá Vaše návštěva. Tento luxusní box je silnou citovou záležitostí jak díky své velikosti, tak díky romantickému tvaru srdce. Každý pohled na darované růže v boxu vyvolá u milované osoby pocit štěstí a radosti.

 

Všechno je to o detailech

Kromě precizně vybíraných květin dbáme také na celkový design. Koženkový potah s luxusním logem ve zlaté barvě a doladěnou mašlí podle barvy květů nesmí chybět na žádném boxu. Pokud si přejete jinou barvu mašle, rádi Vám ji vyměníme. Doporučujeme zlatou mašli, která boxu dodá noblesu.
 
 
Věnování
 
Dar, kterým okouzlíte obdarovanou osobu, si žádá slova, kterými se dotknete jejího srdce. Nežná slova, pro Vás zosobníme do věnování podle Vašich představ. Na výběr máme tři barevná provedení nádherních obálek a spoustu krásných inspirací v části: Blahopřání a přání. Chcete-li vzkaz napsat vlastnoručně, přiložíme Vám prázdnou strukturovanou kartičku.
 
Péče
 
Milí zákazníci, výrobky ze stabilizovaných růží není třeba zalévat. Dbejte na to, abyste je nevystavovali na přímé sluneční záření a nebyly v prostředí s vysokou vlhkostí nebo extrémními teplotami a my Vám zaručíme, že vydrží až několik let.

Vítejte v kouzelném světě Roses Kingdom na BEZVABEDNY.cz, kde růže nejsou jen květiny, ale také symboly lásky, vášně a elegance. Naše kolekce dárků s růžemi představuje širokou škálu produktů, které kombinují klasickou krásu růží s moderním designem a kreativitou.

Medvídky s růží jsou jedním z našich nejoblíbenějších produktů, ručně vytvořené s precizností a péčí, aby každý medvídek byl dokonalým ztělesněním něhy a lásky.

Naše boxy s růží jsou dalším skvostem v naší kolekci, nabízejíc stabilizované růže, které vydrží až několik let bez potřeby péče. Tyto boxy jsou ideální pro speciální příležitosti, jako jsou výročí, narozeniny nebo svátky.

Každý produkt v naší kategorii je navržen tak, aby přinesl radost a štěstí těm, kteří je obdrží. Ponořte se do světa růží s Roses Kingdom a objevte dokonalý dárek pro své blízké.

Zpět do obchodu