Neohodnoceno

Box z růží SINGLE

Box z růží SINGLE

Průměr boxu je 8,5 cm a výška 9 cm. V boxu je 1 maxi růže o průměru 10 cm. Živá stabilizovaná růže s výdrží 1-3 roky. Koženkový potah s luxusním logem ve zlaté barvě a doladěnou mašlí podle barvy květů. Vytvoříme pro Vás věnování podle Vašich představ.

Barva boxu
Barva růží
Věnování ?
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 2011
Značka: Roses Kingdom
799 Kč
Kategorie: Průvodce nákupem Dárkových Balíčků
Obsah dárku: Stabilizované růže
Typ balení: Boxy, Luxusní, Dárkové balení
Příležitosti: Narozeniny, Valentýn, Vánoce, Výročí
Pro koho: Pro páry, Pro ženy

mceclip0-4

 

Box z růží SINGLE

Box s růží SINGLE je ručně vyroben z jedné opravdu velké hlavičky růže. Průměr hlavičky růže je až 10 cm, čímž je, pro lepší představu, srovnatelný s dlaní. Hlavička je pečlivě uložena do boxu o průměru 8,5 cm a výšce 9 cm. Box s růží je rozkošným darem, kterému velikost na hodnotě zaručeně neubírá. Díky své rozkošné velikosti si najde místo na každém stole. Perfektně vypadá také po obou stranách postele na nočních stolcích.

 

Živé stabilizované růže

Stabilizované růže jsou novinkou ve světě květin i dárků. Zapomeňte na květiny, které Vás uchvátí jen na pár dní. Stačí si vybrat velikost a barvu, která se Vám líbí a už jen nalézt místo pro tento unikátní box plný růží, kterému věnuje pohled každá Vaše návštěva.
 
Všechno je top o detailech
 
Kromě precizně vybraných květin dbáme také na celkový design. Koženkový potah s luxusním logem ve zlaté barvě a sladěná mašle podle barvy růží jsou už jen poslední kapkou k dokonalosti. Černý box MINI s rudými růžemi a červenou stuhou je tou nejoblíbenější volbou. Neváhejte si prohlédnout všechny barevné kombinace, aby Vám do oka padl box, který Vašemu oku lahodí nejvíc.
 
Věnování 
 
Slova, kterými okouzlíte svoji milovanou osobu pro Vás zosobníme do věnování. Věnování je vepsáno na strukturovaném papíře a vloženo do perleťové obálky, jejíž barvu si vyberete.
 
Péče
 
Milí zákazníci, výrobky z dlouhotrvajících růží není třeba zalévat. Dbejte na to, abyste je nevystavovali přímému slunečnímu záření a nebyly v prostředí s vysokou vlhkostí nebo extrémními teplotami a my Vám zaručíme, že vydrží až několik let.

Vítejte v kouzelném světě Roses Kingdom na BEZVABEDNY.cz, kde růže nejsou jen květiny, ale také symboly lásky, vášně a elegance. Naše kolekce dárků s růžemi představuje širokou škálu produktů, které kombinují klasickou krásu růží s moderním designem a kreativitou.

Medvídky s růží jsou jedním z našich nejoblíbenějších produktů, ručně vytvořené s precizností a péčí, aby každý medvídek byl dokonalým ztělesněním něhy a lásky.

Naše boxy s růží jsou dalším skvostem v naší kolekci, nabízejíc stabilizované růže, které vydrží až několik let bez potřeby péče. Tyto boxy jsou ideální pro speciální příležitosti, jako jsou výročí, narozeniny nebo svátky.

Každý produkt v naší kategorii je navržen tak, aby přinesl radost a štěstí těm, kteří je obdrží. Ponořte se do světa růží s Roses Kingdom a objevte dokonalý dárek pro své blízké.

Zpět do obchodu