Neohodnoceno

Box z růží PREMIUM

Box z růží PREMIUM

Průměr boxu je 25 cm a jeho výška je 17 cm. Počet růží v boxu je 31-33 ks. Živé stabilizované růže vydrží 1-3 let. Box tvoří koženkový potah s luxusním logem ve zlaté barvě a doladěnou mašlí podle barvy květů. Vytvoříme pro Vás věnování podle vašich představ.

Barva boxu
Barva růží
Věnování ?
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 2020
Značka: Roses Kingdom
3 999 Kč
Kategorie: Průvodce nákupem Dárkových Balíčků
Obsah dárku: Stabilizované růže
Typ balení: Boxy, Luxusní, Dárkové balení
Příležitosti: Narozeniny, Valentýn, Vánoce, Výročí
Pro koho: Pro páry, Pro ženy
Box z růží PREMIUM červené v růžovém boxu
Bestseller Novinka ❤

mceclip0-1

 

Box z růží PREMIUM

Box z růží PREMIUM je pečlivě ručně vyroben v ČR. K výrobě jednoho boxu používáme jen ty nejkvalitnější hlavičky růží. Růže jsou vkládány a připevňovány do elegantního boxu o průměru 25 cm a výšce 17 cm. Na jeden box se používá 31-33 ks hlaviček růží. Počet se liší od velikosti hlaviček růží. Pokud si přejete box s přesným počtem růží, kontaktujte nás a my Vašemu požadavku vyhovíme.

Živé stabilizované růže

Stabilizované růže jsou novinkou ve světě květin i dárků. Zapomeňte na květiny, které Vás uchvátí jen na pár dní. Stačí si vybrat velikost a barvu, která se Vám líbí a už jen nalézt místo pro tento unikátní box plný růží, kterému věnuje pohled každá Vaše návštěva.
 
Všechno je top o detailech
 
Kromě precizně vybraných květin dbáme také na celkový design. Koženkový potah s luxusním logem ve zlaté barvě a sladěná mašle podle barvy růží jsou už jen poslední kapkou k dokonalosti. Černý box MINI s rudými růžemi a červenou stuhou je tou nejoblíbenější volbou. Neváhejte si prohlédnout všechny barevné kombinace, aby Vám do oka padl box, který Vašemu oku lahodí nejvíc.
 
Věnování 
 
Slova, kterými okouzlíte svoji milovanou osobu pro Vás zosobníme do věnování. Věnování je vepsáno na strukturovaném papíře a vloženo do perleťové obálky, jejíž barvu si vyberete.
 
Péče
 
Milí zákazníci, výrobky z dlouhotrvajících růží není třeba zalévat. Dbejte na to, abyste je nevystavovali přímému slunečnímu záření a nebyly v prostředí s vysokou vlhkostí nebo extrémními teplotami a my Vám zaručíme, že vydrží až několik let.

 

Vítejte v kouzelném světě Roses Kingdom na BEZVABEDNY.cz, kde růže nejsou jen květiny, ale také symboly lásky, vášně a elegance. Naše kolekce dárků s růžemi představuje širokou škálu produktů, které kombinují klasickou krásu růží s moderním designem a kreativitou.

Medvídky s růží jsou jedním z našich nejoblíbenějších produktů, ručně vytvořené s precizností a péčí, aby každý medvídek byl dokonalým ztělesněním něhy a lásky.

Naše boxy s růží jsou dalším skvostem v naší kolekci, nabízejíc stabilizované růže, které vydrží až několik let bez potřeby péče. Tyto boxy jsou ideální pro speciální příležitosti, jako jsou výročí, narozeniny nebo svátky.

Každý produkt v naší kategorii je navržen tak, aby přinesl radost a štěstí těm, kteří je obdrží. Ponořte se do světa růží s Roses Kingdom a objevte dokonalý dárek pro své blízké.

Zpět do obchodu