Neohodnoceno

Box z růží MEDIUM

Box z růží MEDIUM

Průměr boxu je 20 cm a výška 15 cm. Počet růží v boxu je 19-21 ks. Živé stabilizované růže výdrží 1-3 let. Box tvoří koženkový potah s luxusním logem ve zlaté barvě a doladěnou mašlí podle barvy květů. Vytvoříme pro Vás věnování podle Vašich představ.

Barva boxu
Barva růží
Věnování ?
Můžeme doručit do:
18.4.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 2017
Značka: Roses Kingdom
2 999 Kč
Kategorie: Průvodce nákupem Dárkových Balíčků
Obsah dárku: Stabilizované růže
Typ balení: Boxy, Luxusní, Dárkové balení
Příležitosti: Narozeniny, Valentýn, Vánoce, Výročí
Pro koho: Pro páry, Pro ženy

mceclip0

 

Box z růží MEDIUM

Box z růží MEDIUM je ručně vyroben pouze z těch nejkvalitnějších a největších hlaviček růží. Průměr jedné hlavičky růže je 5-6 cm. Hlavičky jsou pečlivě vkládány a připevněny do boxu o průměru 20 cm a výšce 15 cm. Počet růží v boxu je 19-21 ks.

Živé stabilizované růže

Kytice z růží, která zvadne za pár dní? Na tu raději zapomeňte. Živé růže s výdrží až několik let jsou novinkou ve světě, která Vás uchvátí. Stačí si vybrat velikost a barvu, která se Vám líbí a už jen nalézt správné místo pro tento unikátní box, kterému věnuje pohled každá Vaše návštěva. Navíc při každém pohledu na dlouhotrvající růže v boxu si každý připomene osobu, která ji obdarovala.

 

Všechno je to o detailech

Kromě precizně vybraných květin dbáme také na celkový design. Koženkový potah s luxusním logem ve zlaté barvě a doladěnou mašlí podle barvy květů nesmí chybět na žádném boxu. Celkový vzhled je nerušivý, ale zároveň decentní s nádechem luxusu.
 
Věnování
 
Dar, kterým okouzlíte obdarovanou osobu, si žádá slova, kterými se dotknete jejího srdce. Nežná slova, pro Vás zosobníme do věnování podle Vašich představ. Na výběr máme tři barevná provedení nádherních obálek a spoustu krásných inspirací v části: Blahopřání a přání. Chcete-li vzkaz napsat vlastnoručně, přiložíme Vám prázdnou strukturovanou kartičku.
 
Péče
 
Milí zákazníci, výrobky ze stabilizovaných růží není třeba zalévat. Dbejte na to, abyste je nevystavovali na přímé sluneční záření a nebyly v prostředí s vysokou vlhkostí nebo extrémními teplotami a my Vám zaručíme, že vydrží až několik let.

Vítejte v kouzelném světě Roses Kingdom na BEZVABEDNY.cz, kde růže nejsou jen květiny, ale také symboly lásky, vášně a elegance. Naše kolekce dárků s růžemi představuje širokou škálu produktů, které kombinují klasickou krásu růží s moderním designem a kreativitou.

Medvídky s růží jsou jedním z našich nejoblíbenějších produktů, ručně vytvořené s precizností a péčí, aby každý medvídek byl dokonalým ztělesněním něhy a lásky.

Naše boxy s růží jsou dalším skvostem v naší kolekci, nabízejíc stabilizované růže, které vydrží až několik let bez potřeby péče. Tyto boxy jsou ideální pro speciální příležitosti, jako jsou výročí, narozeniny nebo svátky.

Každý produkt v naší kategorii je navržen tak, aby přinesl radost a štěstí těm, kteří je obdrží. Ponořte se do světa růží s Roses Kingdom a objevte dokonalý dárek pro své blízké.

Zpět do obchodu