Vážení zákazníci, ve středu 6.12. bude naše prodejna v Ledcích uzavřena z důvodu odstávky elektřiny.
Neohodnoceno

Dárková truhla s vínem Zapletal červená a bílá Slípka od Bezva Bedny.cz

Dárková truhla s vínem Zapletal červená a bílá Slípka od Bezva Bedny.cz

Dárková truhla s vínem Zapletal červená a bílá Slípka obsahuje 14 položek:

  • Vinné sklepy Zapletal Velká červená Slípka 2017, Cuvée, suché, 13,5%, 0,75l
  • Vinné sklepy Zapletal Velká bílá Slípka 2017, suché, 13,5%, 0,75l 
  • Can Bech MINI Confiture z červených hroznů s mandlemi z Mallorky, 73g
  • Can Bech MINI Confiture z malin s okvětními lístky růží a sečuánský pepřem, 72g
  • Can Bech MINI Broskvovo-meruňkový confiture s lesními plody Goji a s kardamomem, 67g
  • Can Bech MINI Jablečný confiture s tureckými pistáciemi a skořicí ze Srí Lanky, 66g
  • Ortomio Kalamata olivy s peckou v oleji, 212 ml
  • Ortomio Černé olivy bez pecky ve slaném nálevu, 314 ml
  • Jean Brunet Křepelčí terina s rozinkami, 180g
  • Indiana Jerky hovězí, 25g
  • Willie's cacao Peruvian Gold Chulucanas hořká čokoláda 70%, 50g
  • Dárková truhla ručně vyráběná v dílně Bezva Bedny
  • Zámeček z dílny Bezva Bedny
  • Originální přání Bezva Bedny
    
Přání ?
Gravírování vlastního textu ?
Můžeme doručit do:
5.12.2023
Možnosti doručení
Skladem (>5 ks)
Kód: 75
Značka: Bezva Bedny
2 999 Kč –6 % 2 799 Kč
Kategorie: Dárkové Bezva Truhly
Dostupnost: E-shop expedice do 48 hodin
Materiál: Smrkové dřevo
Obsahuje: Oxid siřičitý
Osobní odběr: Ledce u Plzně do 24 hodin
Rozměr truhly: 34x24x19cm
Součást balení: Dřevitá výplň truhly, Zámeček
Vůně truhly: Rituals Jasmine - Ovocné, čerstvé citrusových tóny přechází k elegantní květinové vůni s obsahem pivoňky a konvalinky.
Země původu: Česká republika
Obsah dárku: Alkohol, Bílé víno, Červené víno, Čokoláda, Delikatesy, maso, Sladkosti, Víno
Typ balení: Krabice, Sady, Sety, Truhly
Příležitosti: Narozeniny, Svatba, Valentýn, Výročí
Pro koho: Pro babičku, Pro nevěstu, Pro novomanžele, Pro páry, Pro ženy
bezva-truhla-s-vinem-zapletal-cervena-bila-slipka
Gravírování
2 999 Kč –6 %

Dárková truhla s vínem Zapletal červená & bílá Slípka od Bezva Bedny.cz

Cuvée s vůní i chutí typické po daných odrůdách. V těchto vínech je rozpoznatelná vůně i chuť po toustování pocházejícího výhradně z vypálení sudů, ale nesmí převládat nad odrůdovým projevem. Velká červená Slípka ročníku je na robustní víno s tóny vyzrálého červeného ovoce, čokolády a sladkého dřeva. Velká bílá Slípka je komplexní svěží víno s tóny žlutého ovoce, vanilky a karamelu. "Slípácká cuvéée" jsou vždy vína výrazná s krásnou strukturou, ovocitým aromatem a velmi dobrým potenciálem zrání na láhvi. 

favicon zapletal

Dárková truhla s vínem Zapletal červená & bílá Slípka obsahuje 14 položek:

 • Velká Červená Slípka 2017, Cuvée , suché, 0,75l - vinařství Zapletal Tibor 
 • Velká Bílá Slípka 2017, suché, 0,75l - vinařství Zapletal Tibor 
 • Can Bech MINI Confiture z červených hroznů s mandlemi z Mallorky, 73g
 • Can Bech MINI Confiture z malin s okvětními lístky růží a sečuánský pepřem, 72g
 • Can Bech MINI Broskvovo-meruňkový confiture s lesními plody Goji a s kardamomem, 67g
 • Can Bech MINI Jablečný confiture s tureckými pistáciemi a skořicí ze Srí Lanky, 66g
 • Ortomio Kalamata olivy s peckou v oleji, 212 ml
 • Ortomio Černé olivy bez pecky ve slaném nálevu, 314 ml
 • Jean Brunet Křepelčí terina s rozinkami, 180g
 • Indiana - Jerky hovězí 25g
 • Willie's Cacao Čokoláda Peruvian Gold Chulucanas hořká 70%, 50g
 • Dárková truhla ručně vyráběná v dílně Bezva Bedny
 • Zámeček z dílny Bezva Bedny
 • Originální přání Bezva Bedny
 
 
Truhla - BEZVA BEDNY 
 

Složení:

 

Velká červená Slípka 2017, Cuvée , suché, 0,75l - vinařství Zapletal Tibor : odrůdy: Frankovka, Zweigeltrebe, Rulandské modré, cuvée z alespoň dvou odrůd, u odrůdy RM nesmí být podíl větší jak 30 %, moravské zemské víno, bez přídavku cukru a etanolu v celém procesu vinifikace, alkohol min. 13,0 %, (se zaokrouhlením dle vinařského zákona), suché do 4 g/l, zrání v sudech min. 12 měsíců ,,stáří sudů nejvýše 10 let, velikost sudů do 600 l, zrání v láhvi min. 6 měsíců (před uvedením na trh)min. množství vína 500 l, zatřídění Velké Slípky, vždy první týden v září kalendářního roku, v hodnotící den zatřídění musí být víno nalahvováno v celé šarži pod společným korkem, hrozny pouze z Velkých Bílovic, ruční sklizeň, Styl: Cuvée s vůní i chutí, které jsou typické po daných odrůdách. RM nesmí převládat ve výrazu vína. Ve víně bude rozpoznatelná vůně i chuť po toustování pocházejícího výhradně z vypálení sudů, ale nesmí převládat nad odrůdovým projevem. Obsahuje oxid siřičitý

Velká bílá Slípka 2017, suché, 0,75l - vinařství Zapletal Tibor: odrůdy: Rulandské šedé, Chardonnay, Rulandské bílécuvée z alespoň dvou odrůd, moravské zemské víno, bez přídavku cukru a etanolu v celém procesu vinifikace, alkohol min. 13,0 % (se zaokrouhlením dle vinařského zákona), suché do 4 g/l, zrání v sudech min. 6 měsíců ,,stáří sudů nejvýše 10 let,,, zrání v láhvi min. 6 měsíců (před uvedením na trh), zatřídění Velké Slípky, vždy první týden v září kalendářního roku, hrozny pouze z Velkých Bílovic, ruční sklizeň

 Can Bech MINI Confiture z červených hroznů s mandlemi z Mallorky:Tyto druhy sýrů mají pronikavé aroma, i když chuť uvnitř je jemná a charakteristická. Pro párování jsme vytvořili sladkou omáčku, která rozbije obzvláště silné mléčné aroma sýru přidáním černých hroznů, jejichž šťavnatá textura a elegantně sladká chuť zjemňují lehce agresivní pocit, který vyvolává sýrová kůrka. Plátky mandlí z Mallorky přinášejí nádech křupavosti, chuť svěžesti a jemné aroma, napomáhající vychutnávat i nejcitlivějším částím úst. Složení: červené hroznové víno 69,3%, cukr, mandle z Mallorky 6,2%, citronová šťáva a želirující látka (pektin). Neobsahuje lepek, ani umělé konzervanty, barviva a aromata. Alergeny: mandle.

Doporučené sýry:
Munster
Reblochon
Taleggio
Livarot

Can Bech MINI Confiture z malin s okvětními lístky růží a sečuánský pepřem: Pro doplnění měkkosti sýru a jeho čisté, mléčné chuti, jsme se rozhodli vytvořit sladkou, voňavou omáčku, s texturou, která by doprovázela chuť sýru, aniž by ho potlačila. Kombinace malin, které si zachovávají svou atraktivní rubínovou barvu, vůně růží a osobitost sečuánského pepře, přidaného ve správném množství, má za následek výborné delikátní spojení. Složení: cukr, voda, citronová šťáva, maliny 3%, okvětní lístky růže 1%, pektin, sečuánský pepř 0,1%, aroma růže.Neobsahuje alergeny, lepek, umělé konzervanty, ani barviva.

Doporučené tipy k párování chutí se sýry:

Ricotta

Mozzarella 

Cottage

Feta

Can Bech MINI Broskvovo-meruňkový confiture s lesními plody Goji a s kardamomem: Hledali jsme dvě podobné textury a našli - broskev a meruňky, jemně sladké, ale velmi aromatické. Změnili jsme oranžovou barvu přidáním bobulí Goji, které poskytují správné spojení vlhkosti se svou asijskou sladkostí. Závěrečný dotek poskytuje kardamom z Guatemaly, základ Slow Food, díky své neuvěřitelně silné vůni. Složení: Broskev 52,6%, meruňka 22,6%, cukr, ovoce Goji 3,8%, citronová šťáva a guatemalský kardamom 0,1%. Neobsahuje alergeny, lepek, umělé konzervanty, barviva a aromata.
Tipy k párování chutí:
Brillat-savarin
Camembert
Chaource
Brie

Can Bech MINI Jablečný confiture s tureckými pistáciemi a skořicí ze Srí Lanky: Vytvořili jsme sladkou omáčku, připomínající pečená jablka, kterou můžete s důvěrou použít na tvrdý sýr bez obav z přebíjení chuti, jak by se u mladého sýru mohlo stát. Pro doprovod těchto sýrů v ústech karamelizujeme jablko v malých kostičkách v kombinaci s pistáciemi z Turecka a éterickou vůní skořice ze Srí Lanky. Perfektní kombinace pro všechny typy tvrdých sýrů. Složení: jablka Golden 72,2%, cukr, pistácie z Turecka 7,2%, citronová šťáva, skořice ze Srí Lanky 0,3%.
Neobsahuje lepek, ani umělé konzervanty, barviva a aromata. Alergeny: pistácie.

Sýry k párování chutí:
Manchego
Comté
Gruyere
Gouda

Ortomio Kalamata olivy s peckou v oleji: kalamata olivy 61%, slunečnicový olej, sůl, bílý vinný ocet, regulátor kyselosti: kyselina mléčná*.
*Alergeny

Ortomio Černé olivy bez pecky ve slaném nálevu: černé vypeckované olivy, voda, sůl, cukr, regulátor kyselosti: kyselina mléčná, stabilizátor barvy: glukonát železitý.

Jean Brunet Křepelčí terina s rozinkami: Terina je tradiční pokrm z masa původem z Francie. Připravuje se ze směsi vepřového, telecího nebo drůbežího masa, ale také z kachních či husích jater. Tento druh obsahuje větší kousky masa, než je tomu u klasické paštiky. Složení: vepřové sádlo, kuřecí játra, vepřová játra, křepelčí maso 15%, vepřová krkovička, mechanicky zpracované křepelčí maso 5%, rozinky 2,5%, sůl, koření (včetně muškátového oříšku), pepř.

Indiana - Jerky hovězí 25g: Jerky obecně označuje syrové maso, ze kterého je odstaněn tuk a následně je nakrájeno a vysušeno. Sušení probíhá několik hodin tak, aby si výchozí produkt zachoval přirozenou chuť masa jako je šťavnatost a pružnost. Jerky je výrobek, který obsahuje vysoký obsah proteinů (až 73 %) a minimum tuků a cholesterolu. Jedná se o výživově vyvážený snack vhodný pro sportovce, lidé vyznávající aktivní a zdravý způsob života i jedince v redukční dietě. Složení: maso, jedlá sůl, sůl z mrtvého moře, cukr, bílkovinný sojový hydrolyzát, kvasnicový extrakt, vinný ocet, barvivo: karamel, dextróza, pepř, maltodextrin, aroma, kouřové aroma, česnek, konzervant: dusitan sodný

 

Willie's Cacao Čokoláda Peruvian Gold Chulucanas hořká 70%, 50g: Ochutnání čokolády Peruvian Gold 70%, značky Willie's Cacao, je cizokrajným dobrodružstvím, které začíná v horách v provincii Morropón v Peru. Poznáte chuť kakaových bobů Criollo s jejich typických chuťovým tónem rozinek a švestek. Složení: kakaová hmota, raw třtinový cukr, kakaové máslo. Obsah kakaa: min. 70 %. Může obsahovat stopy ořechů. 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu